Basın Odası

ALTERNATİF BANK 2018’DEKİ BAŞARILI PERFORMANSINI TÜM ÇALIŞANLARIYLA KUTLADI

Alternatif Bank, 2018 yılında başarılı bir performans sergileyerek yılı sektörün üzerinde büyüyerek tamamladı. Banka, bu başarıdaki en önemli payın sahibi çalışanlarıyla, “2019 Bizde” konseptli vizyon toplantısında bir araya geldi; geçtiğimiz yılı değerlendirmenin yanı sıra yakın ve uzun vadeli hedeflerini paylaştı. Organizasyona tüm Alternatif Bank ve iştirak çalışanlarının yanı sıra, Alternatif Bank Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve The Commercial Bank Grup CEO’su Joseph Abraham, Yönetim Kurulu Üyeleri İzzat Dajani, Turgay Gönensin, Zafer Kurtul ve Genel Müdür Kaan Gür katıldı.

Vizyon toplantısında aynı zamanda Alternatif Bank’ta 10., 15.,20., 25. yıllarını geride bırakan çalışanlara kıdem ödülleri verildi. Etkinlik Karsu ve ENBE Orkestrası’nın performanslarıyla keyifli dakikalara sahne oldu.

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür toplantıda yaptığı konuşmada, “Banka olarak stratejik hedeflerimiz doğrultusunda istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız yıl, Alternatif Bank olarak çalışanlarımızın gösterdiği büyük eforla ve basiretli bankacılık anlayışımızla iyi bir sınav verdik. Sektörün üzerinde ve sağlıklı büyüyerek pazar payımızı artırmak üzere kendimize koyduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerledik. Gösterdikleri performanstan dolayı her bir çalışma arkadaşıma, bizden desteklerini esirgemeyen hissedarımız The Commercial Bank’a ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Çalışanlarımız ve hissedarımızın bize duyduğu güvenle büyümemizi sürdürerek Türkiye’de reel sektöre ve üretime bilgi, yetkinlik ve sermaye desteğimizi artıracağımıza, Alternatif Bank’ı daha da yukarı taşıyacağımıza tüm kalbimle inanıyorum’’ dedi.

Alternatif Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ebru Firuzbay Taşcı ise “Alternatif Bank Ailesi olarak tüm çalışanlarımızın bir araya geldiği bu organizasyonla iş hedeflerimize yönelik değerlendirme yapma fırsatı bulurken, ortak kurum kültürümüzün gelişmesi adına önemli bir adım atmış olduk. Danışman bankacılık anlayışımızla müşterilerimize sunduğumuz değer ve sahip olduğumuz güçlü takım ruhumuzla hep birlikte Alternatif Bank ekolünü yaratacağız.” diyerek görüşlerini paylaştı.