Basın Odası

GERÇEK KABLOSUZ SPORCU KULAKLIĞI JAYBİRD RUN TÜRKİYE’DE!

Kablosuz sporcu kulaklığı markası Jaybird’ün koşucuları tamamen özgürleştirecek yeni inovasyonu Jaybird RUN Türkiye’deki raflarda yerini aldı. Dünyanın önde gelen koşucu ve sporcularının geribildirimleriyle tasarlanan Jaybird RUN, koşucuların ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş, tere dayanıklı, su geçirmez ve kulak yapısına özel kişiselleştirilebilir tasarımıyla birlikte kusursuz bir ses kalitesi sunuyor. Şık ve sade tasarımıyla Jaybird RUN, kablosuz şarj kılıfı sayesinde 12 saatlik müzik keyfi sağlıyor.

Jaybird RUN’ın tanıtımı, 21 Haziran’da Monthly Fitness dergisiyle birlikte, Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde bulunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi. Elizabeth Mass, Emine Başarır, Duygu Bal ve Gözde Biber gibi birçok sporcu ve fit-fluencerın katıldığı etkinlikte davetliler, Qualitasspa antrenörleri eşliğinde antrenman yapıp RUN’ın özgürleştirici tasarımı ve ses kalitesini deneyimlediler.

“Kulaklık taktığınızı bile unutacaksınız”

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Jaybird RUN, müzik dinleyen ve olabildiğince özgür hissetmek isteyen sporculardan ilham alarak yaratıldı. Biz , büyük kulaklıkların koşucularda yarattığı zorlukları anlıyoruz. Jaybird RUN,  kulağa tamamıyla uyum sağlayan yapısıyla, tek bir kablo bile olmaksızın müziği iletiyor. Kulaklık taktığınızı bile unutacağınız şekilde kablosuz kulaklık deneyimini mükemmelleştiriyoruz” diye konuştu.

En son Bluetooth teknolojisiyle donatılmış Jaybird RUN, farklı kulak boyutları için değiştirilebilir uç ve kopçalarıyla güvenli ve rahat bir fit sağlarken, çift hidrofobik nano kaplamasıyla kulaklığı ter ve su hasarından koruyor. Kulaklığın üstünde bulunan hafif kontrol düğmesiyle çağrıları alıyor, müziği başlatıyor ve durduruyor, parçaları atlıyor ve Siri veya Google Asistan’ı etkinleştiriyor.

Ücretsiz Jaybird mobil uygulaması “MySound” sayesinde, kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi için ses seviyeleri düşük, orta ve yüksek seviyelere ayarlayarak özelleştirilebilirken, “Kulaklığımı Bul” özelliği ile kaybolma durumunda kulaklıklarınızı bulmanıza yardımcı oluyor.

Dolu bir bataryayla 4 saat kesintisiz müzik sağlayan Jaybird RUN’ın cep boyutundaki şarj kutusu ise toplam 12 saatlik portatif pil ömrü için ek bir sekiz saat sağlıyor. Beş dakikalık şarj bir saatlik çalma süresi veriyor, böylece müzik olmadan yola koyulmanızı engelliyor.

Jaybird RUN, Boyner, D&R ve Wepublic mağazalarında 1099 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla yerini aldı.

 

Jaybird Hakında

2006 yılında kurulan Jaybird, profesyonel sporcu ekipleriyle işbirliği içinde çalışarak, koşucular, açık hava atletleri ve fitness meraklıları için sporcu Bluetooth® kulaklıkarı üretiyor. Jaybird, ultra küçük kablosuz kulaklıklar, rahat ve konforlu, özelleştirilebilir bir sesle, gelişmeye ve insanları açık havada spor yapmak için motive ediyor. Jaybird, 1981’de kurulan ve merkezi İsviçre’nin Lozan kenti olan “Logitech International” markasıdır.

#PowerYourPassion