Basın Odası

Good4Trust.org, iyzico Çarşısı ile üreten kadınların yanında!

Good4Trust.org, iyzico Çarşısı ile üreten kadınların yanında!

Üreten kadınlara 6 ay boyunca tamamen ücretsiz bir satış kanalı sunan iyzico Çarşısı good4trust.org bünyesinde açıldı.

iyzico Kadın Girişimci Destek Programı kapsamında üreten kadınlara iş hayatına giriş aşamasında komisyon, eğitim ve tanıtım destekleri sağlayan iyzico, ekolojik ve sosyal açıdan adil bir ekonominin tesisi için çabalayan Good4Trust.org ile işbirliği yaptı.

Kurulduğu günden bu yana daha adil bir yaşam için üreten kadınları destekleyen ve gezegenin geleceğini korumak amacıyla birçok proje yürüten Good4Trust.org, iyzico Çarşısı ile kadınlara 6 ay boyunca tamamen ücretsiz bir satış kanalı yaratıyor. Üreten kadınlar için öğrenme ve dayanışma noktası olarak da konumlandırılan iyzico Çarşısı’nda, üreticiler dayanışma içerisinde ihtiyaçlarını giderirken, benzer sorunlara da ortak çözümler arıyor.

Bu Çarşı’da tüketiciler değil türeticiler var!

Tüketicilerin değil türeticilerin yer aldığı iyzico Çarşısı’nda üreten kadınlar makro ölçekte döngüsel bir ekonomiyi destekliyor ve gezegenin geleceği için birlikte hareket ediyor. Üreten kadınları destekleyen kişiler ise aktif olarak sorumluluk alıyor ve sınırsız tüketimi bırakarak birer türetici oluyor.

“iyzico Kadın Girişimci Destek Programı” kapsamında e-ticarete atılan girişimci kadınlar Good4Trust.org bünyesinde adil bir satış kanalı kazanarak, iyzico Çarşısı’nda doğaya ve insana dost üretim yapıyor.

Detaylı bilgi için;
https://good4trust.org/i/ureten-kadinlar
https://www.iyzico.com/isim-icin/kadin-girisimci
https://good4trust.org/carsi-iyzico