Basın Odası

WONDERBOOM 2 İLE MÜZİK HER YERDE…

Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlör ailesinin küçük üyesi Wonderboom yenilendi. Wonderboom 2 küçük boyutu, darbelere karşı dayanıklılığı ve daha yüksek ses kalitesiyle müzik tutkunlarının elinden düşürmek istemeyecekleri bir kablosuz hoparlör. Teknolojiyi tasarımla birleştiren Wonderboom 2; gri, siyah, kırmızı, mavi ve açık pembe renkleriyle modaya da göz kırpıyor.

Tek kişilik dev kadro: Wonderboom 2
Tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip Wonderboom 2 tek şarj ile 13 saatlik yüksek performans gösterir. 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çeken Wonderboom 2, 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suyun içinde kalabiliyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan ürün aynı zamanda 1,5 metreye kadar olan düşmelerden de etkilenmiyor. Tepesinde yer alan elastik bandıyla istenilen yere bağlanarak dağda, plajda, denizde veya bisiklet tepesinde kısacası her yerde müziğin keyfini çıkarmak isteyenlere eşlik ediyor.

Kendi küçük sesi büyük
Müziği 360 derecelik açıyla yayan ve kristal berraklığında yüksek sese sahip Wonderboom 2, dış mekan tuşu sayesinde tüm alanı kapsayacak daha güçlü bir müzik yayını yaparken, bas sesleri daha güçlü veriyor. Wireless Stereo ses sistemiyle suyun altında bile ses dalgalarını ileterek kesintisiz bir müzik keyfi sunar.